Kulich
čtvrtek 24. dubna 2014
Půjčili jsme si foťák...
Po ránu...
Hrajou si na tátu...:-)
Když vypustí vodní příkop, objeví se u nás v umyvadle toto...
A taky toto...oběť za záchranu jedné ryby.
Dokončená waldorfská "moje" panenka.
V celé své kráse...
A konečně Velikonoce!
Spolu.
Mňam.
Čau.
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat