čtvrtek 24. dubna 2014

Půjčili jsme si foťák...

Po ránu...

Hrajou si na tátu...:-)

Když vypustí vodní příkop, objeví se u nás v umyvadle toto...

A taky toto...oběť za záchranu jedné ryby.

Dokončená waldorfská "moje" panenka.

V celé své kráse...

A konečně Velikonoce!

Spolu.

Mňam.

Čau.

Žádné komentáře:

Okomentovat