neděle 7. prosince 2014

Podzimní 2014

 Naše sólo, z Panenky, přes Vébrovku na Kolínku a zpět.  
Nahoru po svých, na Planinách šlofíčk, dolů během. Celé to ušel, uběhl :-)

Za odměnu.

Klučičí...
Říjnová klasika.

Malý kluk, malá dýně.

Na Hradci.

V Hošticích s Vojtou na světýlkách.

V naší lesní školce.

Úkoly do školy.

2 komentáře: