Naše sólo, z Panenky, přes Vébrovku na Kolínku a zpět.
![]() |
| Nahoru po svých, na Planinách šlofíčk, dolů během. Celé to ušel, uběhl :-) |
![]() |
| Za odměnu. |
![]() |
| Klučičí... |
![]() |
| Říjnová klasika. |
![]() |
| Malý kluk, malá dýně. |
| Na Hradci. |
| V Hošticích s Vojtou na světýlkách. |
| V naší lesní školce. |
![]() |
| Úkoly do školy. |







Pěkný průlet podzimem:-)
OdpovědětVymazatDěkuji, všechno to tak letííí..
Vymazat