...park v Liberci. Dvoudenní výlet s noclehem v Babylonu, návštěvou IQ parku a aquaparku. Doporučujeme s dětmi rozložit si i jen samotný IQ park alespoň do dvou dnů. Má čtyři podlaží a pokud si chcete vyzkoušet všechny instalace, je nemožné zvládnout to v jednom dni. I takto je toho přehršle a já osobně nemohu souznít s motivační větou, že když si zde vyzkoušíte některý fyzikální děj na vlastní kůži, že mu porozumíte, protože je tu toho tolik, že po hodině nerozumím ničemu a už ani mě nebaví číst si cedule s návody u jednotlivých instalací a rovnou zkouším co se s tím "dá dělat". Oceňuji fakt, že to vše bavilo nejen Frantu s Edou, ale i dvouletého Mikuláše, který si mohl také téměř na vše šáhnout a nedošlo vůbec k tomu, z čeho jsem měla obavy, že jej budu muset držet se zpátky, aby něco náhodou nepoškodil. Ve spojení s možností navštívit aquapark, najíst a vyspat se v hotelu bez nutnosti nějakých přesunů se všemi věcmi atd. to byla ta nejlepší volba, co jsme mohli, poté, co roztál sníh u nás v Nymburce, udělat.
 |
| Mikuláš taky pracoval. |
 |
| Dětský pokoj,hmm tak si kluci "užili" svou televizi, když doma nemají ani tu společnou...:-) byli spokojeni, jako želvy. Se spaním to bylo horší - Eda v noci pětkrát lovil peřinu ze země, sám jednou téměř spadnul a ráno to náležitě komentoval, že postel je úzká. |
 |
| ... |
 |
| V hotelu. |
 |
| Tak který z nich? |
 |
| Měli jsme vše téměř sami pro sebe. Hlavně v sobotu dopoledne. |
 |
| Chce to doprovod dospěláka a dovysvětlit. |
 |
| Můžete si třeba vyzkoušet "být rosničkou". |
Žádné komentáře:
Okomentovat