sobota 14. března 2015

Do divadla

Dnes jsme šli s Mikulášem poprvé do divadla. Do Hálku na Kousky brouka Pytlíka. Vůbec nechtěl dovnitř, poprvé do samotné budovy divadla, podruhé do sálu. Nakonec zvládl první půlku v plném soustředění. Po přestávce se do sálu už těšil. Po deseti minutách pak prohlasil:"Dost." Začal se plazit po sedačce, tak jsem ho sbalila a šli jsme asi  5 minut před koncem. Pro tak malé dítě asi náročné, spoustu dialogů, řekla bych, že to "nemělo grády", ale vtipné to bylo! Na první pokus určitě dobrý! A jak byl vyfešákovaný:-)

 
 
 
 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat