Kulich

neděle 5. července 2015

Cílkova zahradní slavnost

Naše děti po pasování na lesní víly a skřítky. Mikuláš si to hezky užíval. My s ním :-)


 




 



Vystavil Kulich v 12:31
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu

Žádné komentáře:

Okomentovat

Novější příspěvek Starší příspěvek Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Komentáře k příspěvku (Atom)

Archiv blogu

  • ►  2016 (4)
    • ►  srpna (1)
    • ►  května (1)
    • ►  března (2)
  • ▼  2015 (27)
    • ►  prosince (1)
    • ►  listopadu (1)
    • ►  září (4)
    • ►  srpna (3)
    • ▼  července (2)
      • Cílkova zahradní slavnost
      • Pinec
    • ►  června (3)
    • ►  dubna (1)
    • ►  března (4)
    • ►  února (6)
    • ►  ledna (2)
  • ►  2014 (10)
    • ►  prosince (4)
    • ►  září (1)
    • ►  května (2)
    • ►  dubna (1)
    • ►  února (1)
    • ►  ledna (1)
  • ►  2013 (31)
    • ►  prosince (13)
    • ►  listopadu (9)
    • ►  října (9)

O mně

Moje fotka
Kulich
Tento blog vznikl pro moji maminku a rodinu v Opavě. Iva
Zobrazit celý můj profil
Motiv Jednoduchá. Používá technologii služby Blogger.