Kulich
pondělí 21. září 2015
Do třetice poprvé...
Mikuláš dnes poprvé na bruslích. Kdyby se vám zdálo, že má obrovské brusle. Má. Ale má i menší, jen jsme je našli až po bruslení :-) Tož příště...
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat