čtvrtek 12. listopadu 2015

Z podzimních dnů

Světýlka v lese www.skolkacilek.cz/


Opava v Nymburce

"Ukážu ti moji školku, chceš Vojto?"

A výš ani ránu.

Největší zábava, rýč, největší hádky, kdo s ním bude pracovat... 15 rýčů nemáme.

S klacky pořád a všude. V pozadí Pirát - kámoš ze školky, ten jich má ještě víc.

Koláček pro maminku...

Na návštěvě u Edy ve třídě. Eda zrovna u tabule :-)

Tradiční dlabání dýně.

S Pirátem...zas ty klacky.

Vypadá to akčně, ale chtěl dolů...

Ve školce.

Žádné komentáře:

Okomentovat