Kulich

pondělí 28. března 2016

V pondělí

Zkuste si je vyfotit...

Skoro...

Vzdávám to!

+ pes a děda - aspoň někdo se snaží!
 

Vystavil Kulich v 12:11
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu

Žádné komentáře:

Okomentovat

Novější příspěvek Starší příspěvek Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Komentáře k příspěvku (Atom)

Archiv blogu

  • ▼  2016 (4)
    • ►  srpna (1)
    • ►  května (1)
    • ▼  března (2)
      • V pondělí
      • Pozpátku
  • ►  2015 (27)
    • ►  prosince (1)
    • ►  listopadu (1)
    • ►  září (4)
    • ►  srpna (3)
    • ►  července (2)
    • ►  června (3)
    • ►  dubna (1)
    • ►  března (4)
    • ►  února (6)
    • ►  ledna (2)
  • ►  2014 (10)
    • ►  prosince (4)
    • ►  září (1)
    • ►  května (2)
    • ►  dubna (1)
    • ►  února (1)
    • ►  ledna (1)
  • ►  2013 (31)
    • ►  prosince (13)
    • ►  listopadu (9)
    • ►  října (9)

O mně

Moje fotka
Kulich
Tento blog vznikl pro moji maminku a rodinu v Opavě. Iva
Zobrazit celý můj profil
Motiv Jednoduchá. Používá technologii služby Blogger.