Kulich
pondělí 27. ledna 2014
Roste
Naše chatička s pracovním názvem Jurta, protože ta nám byla inspirací roste...pomalu, ale roste. Na fotkách to jde krásně vidět.
1 komentář:
Ajka
30. ledna 2014 v 16:33
Pěkně roste.... a ohniště máte pěkné:-)))
Ajka
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Pěkně roste.... a ohniště máte pěkné:-)))
OdpovědětVymazatAjka