Kulich
čtvrtek 19. prosince 2013
PF 2014 a stále bez foťáku...
Jsem bez foťáku. Odkázána s focením jen na mobil, tož to nebude nic slavného tady... Tak a do dalších dní s letopočtem 2014 přeji za naši rodinu ať jste spolu za "každého počasí"...:-)
1 komentář:
Ajka
23. prosince 2013 v 16:00
Pěkné svátky:-)
Ajka
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Pěkné svátky:-)
OdpovědětVymazatAjka