pondělí 2. prosince 2013

Víkend za námi

Začnu nedělí, kterou jsme já a Mikuláš celou pronosili, prokojili, probrečeli...nemoc, zuby, opruzeniny z antibiotik? Peťa dával ještě dopořádku zahradu, kluci byli střídavě doma, střídavě na zahradě a František včera večer poprvé na individuálním tréninku.
V sobotu se v MC ( http://www.mcsvitani.cz/ ) šili panenky. Tak jsem se přidala. Kluci byli v aquaparku v Liberci, čímž si splnili jeden z jejich společných plánů s Peťou.
Jo a ještě - radost z adventního kalendáře! "Miminko, ten advenťák, ten jsi udělala tak pěkně, já jsem tak rád...":-))
Toto je hlavička - opravdu :-) (mojí panenky) plněná ovčím rounem. Víc nemám...:-(




Žádné komentáře:

Okomentovat