V sobotu se v MC ( http://www.mcsvitani.cz/ ) šili panenky. Tak jsem se přidala. Kluci byli v aquaparku v Liberci, čímž si splnili jeden z jejich společných plánů s Peťou.
Jo a ještě - radost z adventního kalendáře! "Miminko, ten advenťák, ten jsi udělala tak pěkně, já jsem tak rád...":-))
![]() |
| Toto je hlavička - opravdu :-) (mojí panenky) plněná ovčím rounem. Víc nemám...:-( |

Žádné komentáře:
Okomentovat