neděle 8. prosince 2013

Do Opavy

Tak jsme se měli:

Sobotní podvečer. Konečně jsme se bez davů lidí koukli na rozsvícený strom na náměstí a vánoční výzdobu ve městě.

Hokej samozřejmě!

Nedělní dopoledne u Labe.


S Corinkou.


A zajíc!

Co myslíte...? Nejlepší brankářské zákroky NHL.

Carcassonne.




Žádné komentáře:

Okomentovat