Kulich
středa 4. prosince 2013
Marodi a adventní kalendář podruhé
Zdvojnásobil se počet marodů. Z fotek to moc vyčíst nelze. Ale jsou vážně (naštěstí ne vážně) nemocní.
Marodi poprvé.
Ve dvou se to táhne líp...
Leporelový adventní kalendář, každý rok jej na měsíc vytáhnu a pak schovám.
Eda se na něm učil číslice.
Myslím, že jsem si ho pořídila tak trochu sama sobě :-)
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat