středa 4. prosince 2013

Marodi a adventní kalendář podruhé

Zdvojnásobil se počet marodů. Z fotek to moc vyčíst nelze. Ale jsou vážně (naštěstí ne vážně) nemocní.
Marodi poprvé.

Ve dvou se to táhne líp...

Leporelový adventní kalendář, každý rok jej na měsíc vytáhnu a pak schovám.

Eda se na něm učil číslice.

Myslím, že jsem si ho pořídila tak trochu sama sobě :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat