Museli jsme se ze včerejška malinko vzpamatovat, tak jsme dopoledne šupandili ven. Počasí nám nahrávalo. Co nového u nás ve městě? Začala se opravovat Velká Vala a jsou vypuštěná! Nebude se bruslit? Před bývalým MÚ výstava k osvětě buddhismu a jeho hnutí u nás ve městě.
Píšťalka místo prsa...
Obloha dnes stejně modrá jako v Tibetu.
A u sledování bagru řádícího ve/na Valech usnul.
Naše alternativa adventního věnce. Zapalujeme proti směru hodinových ručiček, tzn. zleva doprava - v našem případě :-)
Žádné komentáře:
Okomentovat