Kulich
pátek 6. prosince 2013
No jo, byl tu
...Mikuláš s čertem. Potulovali se po domě. Nikdo neutrpěl žádná traumata, batolata byla schovaná. Jen soused z přízemí měl potíže...
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat