úterý 10. prosince 2013

Pořád něco

Pořád se něco děje...
Zkoušel přelévat vodu. Vylil to na podlahu. Pak plakal...

Sušák s prádlem v pokoji? Supr, místo hokeje basketvolejbal!


 

Já toho Jágra "žeru".

Tak nevím, který žánr si mám dnes vybrat?
Když bráchové nejsou doma.



Cesta z města za Zuzou. V pondělí jsem měla umyté auto... 




Když si hraju.


.
 

1 komentář: