středa 18. prosince 2013

Tenkrát na severu...

Tenkrát v létě na Severní Moravě... Nefunguje mi foťák, tak v tomhle pošmourném předvánočním čase koukám na fotky z léta, nedávné i dávné a narazila jsem na tyhle. Tak pro ten pocit léta...:-) Rok 2008!
 






Žádné komentáře:

Okomentovat