Kulich
středa 18. prosince 2013
Tenkrát na severu...
Tenkrát v létě na Severní Moravě... Nefunguje mi foťák, tak v tomhle pošmourném předvánočním čase koukám na fotky z léta, nedávné i dávné a narazila jsem na tyhle. Tak pro ten pocit léta...:-) Rok 2008!
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat