Dočetla jsem se na zde,
http://www.kusanec.cz/2013/11/den-pro-detskou-knihu.html (hezký blog) o Dni pro dětskou knihu. U nás v knihovně pořádají v sobotu 7. prosince bazar dětských knížek. Pokud budeme zdraví, tak se asi nezúčastníme, protože plánujeme výlet do Semil - já plánuji... Ale protože to není zas tak jísté...to jestli odjedu/odjedeme, tak náhradní program může být v naší knihovně
http://www.knihovna-nbk.cz/. Při té příležitosti jsem ale nafotila hity naší dětské knihovničky. Je jich hodně, ale ty aktuální jsou:
 |
| Lidové, "obyčejné", sto a jedenkrát přečtené a pořád žádané. |
 |
| Opravdu bláznivé pohádky a klukům se tolik líbí... a mě se líbí ilustrace. |
 |
| Aktuální večerní knížka. |
 |
| Top dvoustrana, musím předčítat pořád dokola... |
 |
| Dvakrát jsme jeli do Prahy do Minoru na stejnojmenné představení a kdyby ho ještě hráli, jedeme znova! |
 |
| Kdokoliv v kabátu, s brýlemi a ani nemusel mít klobouk byl u Edy v určitém období "špión" :-)), tak jak je vyobrazen v Albumu lidí, které si s sebou nosil do školky. |
Super výběr. První dvě neznám, ale Neználka jsem jako dítě všem kamarádům záviděla. Chceme je po antikvariátech Erwínovi skoupit. Velké putování mi kdysi dal Typoška jako dárek. Moc se těším, až ho budeme Erwínovi číst. :)
OdpovědětVymazatNo a v knihovně mě upozornili, že vyšel Neználek v Kamenném městě. To myslím, za našeho dětství nebylo:-) To se Erwin bude mít...:-)
OdpovědětVymazat