Začínáme zdobit. Dnes jsme společně s Mikešem stihli "osadit" truhlík a udělat věnec na dveře. Eda přišel ze školy a zasadil do středu veverku. Tak jsme ji tam nechali. Ještě jsme za dopoledne stihli dvojitou dávku těsta na perníky a na linecké. Umíte si představit ten tvořící binec, že jo? A v příštích dnech pokračujeme :-))


Moc pěkná výzdoba:-)
OdpovědětVymazatAjka