čtvrtek 14. listopadu 2013

Výsledek

Tak jsme ty perníky s Edou i nazdobili... výsledný zvěřinec dnes poputuje do HK, za chvíli se staví na kafe náš kamarád, čerstvě trojnásobný tatínek a přichystali jsme krabičku pro kluky.

Žádné komentáře:

Okomentovat