Kulich
čtvrtek 14. listopadu 2013
Výsledek
Tak jsme ty perníky s Edou i nazdobili... výsledný zvěřinec dnes poputuje do HK, za chvíli se staví na kafe náš kamarád, čerstvě trojnásobný tatínek a přichystali jsme krabičku pro kluky.
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat