Včera bylo radostné ráno - našla jsem klíč od skříňky s plenami. Byl schovaný tři dny v kapsáři na postýlce pod kapesníky. Dokonce jsem v DM přikoupila balík jednorázovek, protože látkovky byly pod zámkem. No a upekli jsme s klukama perníkový zvěřinec, takovou zkoušku před vánočním pečením.
 |
| Malinko tlusté jsou ty zvířata, ale ve finále to nebylo tak hrozné. A chutnají výborně, jí je Mikuláš i Eda! |
Žádné komentáře:
Okomentovat