středa 13. listopadu 2013

Klíč a perníčky

Včera bylo radostné ráno - našla jsem klíč od skříňky s plenami. Byl schovaný tři dny v kapsáři na postýlce pod kapesníky. Dokonce jsem v DM přikoupila balík jednorázovek, protože látkovky byly pod zámkem.  No a upekli jsme s klukama perníkový zvěřinec, takovou zkoušku před vánočním pečením.





Malinko tlusté jsou ty zvířata, ale ve finále to nebylo tak hrozné. A chutnají výborně, jí je Mikuláš i Eda!

Žádné komentáře:

Okomentovat