úterý 26. listopadu 2013

Nucená odstávka

Nefunguje pc... alespoň ne tak, jak by mělo...tak máme pauzu ve vkládání příspěvků. Něco málo z posledního víkendu a dnešního dne.
 
Náš malý/velký oslavenec
Náš velký/malý oslavenec - s dortem s brankářskou helmou, která tady teda není moc vidět...

S dortíkem, který se nepodařilo vyklopit...
 



A vysněný fotbalový dres, babičko a dědo z Opavy děkujeme!!!
Blbinky jdou oběma stejně...
Přišel domů ze školy...
Něco se rýsuje...
Už jenom naplnit a počkat do neděle...



2 komentáře: