![]() |
| Náš malý/velký oslavenec |
![]() |
| Náš velký/malý oslavenec - s dortem s brankářskou helmou, která tady teda není moc vidět... |
![]() |
| S dortíkem, který se nepodařilo vyklopit... |
![]() |
| A vysněný fotbalový dres, babičko a dědo z Opavy děkujeme!!! |
![]() |
| Blbinky jdou oběma stejně... |
![]() |
| Přišel domů ze školy... |
![]() |
| Něco se rýsuje... |
![]() |
| Už jenom naplnit a počkat do neděle... |








Pěkné střípky, a prima advenťák:-))
OdpovědětVymazatDěkuji za pochvalu, koukala jsem jak jste kreativní!
Vymazat