Kulich
pátek 8. listopadu 2013
Smečka
Tato smečka bydlí s námi taky. Nevadilo by to, jen se občas přistihnu, že s nimi mluvím jakoby byli živí...i když kluci nejsou doma...:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat