Kulich

úterý 3. února 2015

Bibi

Bibina je náš pan morčák :-) Děti přesně takové "akurátní" živé zvíře potřebují. Není lepšího důkazu...

Vystavil Kulich v 7:44
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu

Žádné komentáře:

Okomentovat

Novější příspěvek Starší příspěvek Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Komentáře k příspěvku (Atom)

Archiv blogu

  • ►  2016 (4)
    • ►  srpna (1)
    • ►  května (1)
    • ►  března (2)
  • ▼  2015 (27)
    • ►  prosince (1)
    • ►  listopadu (1)
    • ►  září (4)
    • ►  srpna (3)
    • ►  července (2)
    • ►  června (3)
    • ►  dubna (1)
    • ►  března (4)
    • ▼  února (6)
      • Restaurant Day potřetí
      • Pátek dopoledne
      • U nás lazaret
      • Půjčená
      • Zima u nás...
      • Bibi
    • ►  ledna (2)
  • ►  2014 (10)
    • ►  prosince (4)
    • ►  září (1)
    • ►  května (2)
    • ►  dubna (1)
    • ►  února (1)
    • ►  ledna (1)
  • ►  2013 (31)
    • ►  prosince (13)
    • ►  listopadu (9)
    • ►  října (9)

O mně

Moje fotka
Kulich
Tento blog vznikl pro moji maminku a rodinu v Opavě. Iva
Zobrazit celý můj profil
Motiv Jednoduchá. Používá technologii služby Blogger.