pátek 13. února 2015

Pátek dopoledne

Obvykle v pátek dopoledne zůstáváme doma, malujeme, modelujeme něco kutíme.
Dnes malování akvarelovými barvami a bodypaiting. Nebo arteterapie. Jak chcete.

Začal překvapivě, zkoušel různé barvy, nemíchal je dohromady...

Pomalu přechází z plochy papíru na svou vlastní plochu...

Změnil papír, vrátil se ke své původní formě - jednobarevné nejlépe černé, dnes červená a začíná se rozjíždět...vyslékl se

Výsledek č. 1

Výsledky č. 2 a č. 3:-)

Žádné komentáře:

Okomentovat