pátek 6. února 2015

Půjčená

Půjčujeme si sousedovic Zuzku a tímto děkujeme! Vnáší nám do domácnosti holčičí atmosféru, já pak nalezám tu sponku, tu dívčí vestičku :-)
Připravili oběd.

Snědli. Fotím u jídla. Jsou statický...:-)




Pak přišlo na řadu divalo.

Eda zaujal.



1 komentář:

  1. to divadýlko!krása. já mám jedno nedodělané...tak snad brzo taky budeme hrát!

    OdpovědětVymazat