Kulich
pátek 6. února 2015
Půjčená
Půjčujeme si sousedovic Zuzku a tímto děkujeme! Vnáší nám do domácnosti holčičí atmosféru, já pak nalezám tu sponku, tu dívčí vestičku :-)
Připravili oběd.
Snědli. Fotím u jídla. Jsou statický...:-)
Pak přišlo na řadu divalo.
Eda zaujal.
1 komentář:
vrzuza
24. dubna 2015 v 1:18
to divadýlko!krása. já mám jedno nedodělané...tak snad brzo taky budeme hrát!
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
to divadýlko!krása. já mám jedno nedodělané...tak snad brzo taky budeme hrát!
OdpovědětVymazat