neděle 27. října 2013

Dvůr

Máme štěstí, bydlíme v domě se dvorem. Dvůr, kde se prohání parta dětí, křičí, občas brečí a při fotbalu i nadávají... a smějí se! Ruší svým živelným projevem některé sousedy, jiní jim na provázku z okna spouštějí lízátka..., občas shodí prádlo, které se suší na šňůrách. Jsem vděčná za to, že přijdou ze školy a odloží tašky a běží po domě shánět kdo je už doma a kdo jde hrát "fočus".
Společné večeře čtyř, pěti, šesti dětí jsou běžnou součástí našeho žití tady.

Žádné komentáře:

Okomentovat