středa 23. října 2013

Odpolední

...všimli jste si, učím se to tady nastavovat, hraji si se šablonami, velikostmi fotek a formou písma... trochu chaosu než tomu dám formu :-)
Odpolední momentky -  to když přijdou kluci ze školy, to je nás šupem doma víc. Někdo si hned dělá úkoly, někdo si pauzíruje a někdo si čte...








 
A ta poslední? To prý, aby na to lépe viděl...když si vzpomněl po ránu na nedokončený úkol...

1 komentář: