...všimli jste si, učím se to tady nastavovat, hraji si se šablonami, velikostmi fotek a formou písma... trochu chaosu než tomu dám formu :-)
Odpolední momentky - to když přijdou kluci ze školy, to je nás šupem doma víc. Někdo si hned dělá úkoly, někdo si pauzíruje a někdo si čte...
A ta poslední? To prý, aby na to lépe viděl...když si vzpomněl po ránu na nedokončený úkol...
Supr, moje děti taky běhaly s čelovkou:-)))
OdpovědětVymazatAjka