středa 23. října 2013

Středeční




Středeční odpoledne. Po příchodu domů přistižen při tomto:
Chtěla jsem "hubovat" slušně řečeno...ale pak jsem na stole zahlédla toto:
 
 
...dal jsi s tím docela dost práce...zřejmě celou tu půlhodinu, kterou jsem nebyla doma.


Žádné komentáře:

Okomentovat