Kulich
středa 23. října 2013
Středeční
Středeční odpoledne. Po příchodu domů přistižen při tomto:
Chtěla jsem "hubovat" slušně řečeno...ale pak jsem na stole zahlédla toto:
...dal jsi s tím docela dost práce...zřejmě celou tu půlhodinu, kterou jsem nebyla doma.
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat