Kulich

úterý 8. října 2013

Koukám

...koukám jako Kulíšek náš. Na to množství inspirace všude kolem...

Kuliš v kulichu na zahradě




















































































































Vystavil Kulich v 14:12
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu

Žádné komentáře:

Okomentovat

Novější příspěvek Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Komentáře k příspěvku (Atom)

Archiv blogu

  • ►  2016 (4)
    • ►  srpna (1)
    • ►  května (1)
    • ►  března (2)
  • ►  2015 (27)
    • ►  prosince (1)
    • ►  listopadu (1)
    • ►  září (4)
    • ►  srpna (3)
    • ►  července (2)
    • ►  června (3)
    • ►  dubna (1)
    • ►  března (4)
    • ►  února (6)
    • ►  ledna (2)
  • ►  2014 (10)
    • ►  prosince (4)
    • ►  září (1)
    • ►  května (2)
    • ►  dubna (1)
    • ►  února (1)
    • ►  ledna (1)
  • ▼  2013 (31)
    • ►  prosince (13)
    • ►  listopadu (9)
    • ▼  října (9)
      • Svátek
      • Hodina sem, hodina tam
      • Dvůr
      • Čím taky žijeme...
      • Středeční
      • Odpolední
      • A byly křtiny
      • Říjen
      • Koukám

O mně

Moje fotka
Kulich
Tento blog vznikl pro moji maminku a rodinu v Opavě. Iva
Zobrazit celý můj profil
Motiv Jednoduchá. Používá technologii služby Blogger.